امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 8 : از چه راه های نداشتن سلامت عقل به من می گوید که چیزی خارج از خودم می تواند م
Heart 
سوال 8 : از چه راه های نداشتن سلامت عقل به من می گوید که چیزی خارج از خودم می تواند مرا کامل کند و مشکلاتم را حل کند ؟( مصرف مواد مخدر قمار غذا خوردن سکس و یا چیزهای دیگر)
پاسخ
نداشتن سلامت عقل بمن میگه حلال مشکلات تو دردنیای خارج از توست به درونت نگاه نکن درتماس دایم باواقعیت بیماری اعتیاد نبودن و نپذیرفتن واقعیت وجودی خودم ودرانکار وبامرض زندگی کردن باعث میشه خارج از خودم دنبال حال خوبی بگردم وبدنبال محرک خارجی باشم تاحال درون خودم رو خوب کنم وبه آرامش برسم زمانی که دچارضعف وناامیدی وناتوانی ومشکلات روحی وروانی میشم مرضم میگه لذتهای بیرونی میتونه خلاءهاوکمبودهای درونی تورو پرکنه زمانی که دچارروزمرگی میشم واز اصول جدا میفتم دنبال یک چیزخارجی میگردم وفکرمیکنم اگه نباشه خواهم مرد ودرکل از راه خلاءها وکمبودهایی که دروجودمان هست مانندمواردبالا. برای امروز فقط میتونیم باکمک نیروی برتروخداوتد مهربون ورعایت اصول روحانی نهفته درهرقدم ودرکل 12قدم حال درونی خودمون رو خوب کنیم
پاسخ
قسمتی از بیماری من چنین دستوری میدهد که چیزی بیرون از تو میتواند خلاء هایت را پر کند در بسیاری از مواقع که حال مسائدی ندارم فکر میکنم که میتوانم با این
ابزارها خلاء های خود را پر کنم .
من هر گاه بخواهم خلاء های خودرا با چیزی خارج از خود پر کنم با لغزش مواجه خواهم شد . هر گاه به پوچی برسم دنبال یه چیز خارجی میگردم و فکر میکنم اگر نباشد خواهم مرد . هرگاه عصبانی میشوم این ضعفها به سراغ من بیشتر می اید . هر گاه لذت جویی به سراغم می اید به دنبال مصرف مواد یا غذای زیاد . سکس
و به دنبال جاه طلبی خود میروم وهر گاه جاه طلبی به سراغم می اید میخواهم باتمام مسائل فناپذیر خود را کامل کنم و خود محوری که من میدانم ومن میتوانم
دریچه افکارم را بسته می کند و مسائل حقیقی را نادیده میگیرم ....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان