امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 6 : چگونه در برابر مسائل وچیزهای مختلف عکس العمل افراطی و یا تفریطی از خود بروز
Heart 
سوال 6 : چگونه در برابر مسائل وچیزهای مختلف عکس العمل افراطی و یا تفریطی از خود بروز داده ام ؟
پاسخ
افراط و تفریط را به راحتی در قدم اول قبول کردم و کلا من در هر چیزی که برایم لذت بخش باشد افراطی هستم و در برابر مسوولیت ها تفریط میکنم!و عکس العمل‌های من هم همینطور است بارها اتفاق افتاده در طول یکساعت نظرم در مورد ۱ نفر سه بار عوض میشود!
پاسخ
این پرسش مفهومش برای من این است که من چگون در لحضه تصمیم درست نمیگیرم و در برابر مشکلات ئیا مسائل زندگی درست حرکت نمیکنم. من همیشه فکر اولی که دارم منفی گرایی ست که باعث بروز تصورات باطل من میشود و این تصورات باطل باعث این میشود که یا بد عمل کنم یا عمل نکنم من همیشه جلوتر از انچیزی که میبینم فکر میکنم برای همین هیچ وقت واقعیت را درک نمیکنم و بیشتر در رویا و توهمات هستم.
ما به خاطر احساسات درونی بدی که درون ماست و این نوع طرز فکر که یکسری اعمال افراطی یا تفریطی از بیرون, از خودمان میتوانیم احساسات بد درون خود را تغییر دهیم. مثلا چون حالم از صبح بد و ام روز احساس خوبی ندارم دعوا مکنم و عصبانی میشوم براتی تخلیه احساسات بد درونم در صورتی که شاید در ان لحظه این اتفاق نیفتد اما دیری نمیگذرد که احساسات بدتری دردرون ماشکل مگیرد
(نسخه غلط تجویز کردن)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان