امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2 : ایا اعتقاد داشتم که می توانم مصرفم را کنترل کنم ؟ چند مثال در در مورد تجربه
Heart 
نداشتن سلامت عقل 

سوال 2 : ایا اعتقاد داشتم که می توانم مصرفم را کنترل کنم ؟ چند مثال در در مورد تجربه خود با کنترل کردن و چگونگی ناموفق بودنتان بزنید ؟
پاسخ
پرهیزکردن ازمصرف موادونواقصمان بهترازکنترل کردن آن است.من هیچگونه کنترلی روی امیال نفسانی خودم ندارم هروقت پای لذت طلبی بمیان میاید دیگر از کنترل خبری نیست عدم کنترل وعدم تعادل ازشاخصه های بیماری اعتیادیعنی لذت طلبی وزیاده خواهی وافراطی بودن است باکارکردقدمهاازاین به بعدسعی میکنم درمقابل رفتارهای مخربم برعکس عمل کنم...مقدارمصرفم راتغییرمیدادم جایگزین میکردم موادراباالکل مصرف میکردم قرصهای روانگردان قوی میخوردم چند مواد راباهم مصرف میکردم خصوصا این قرصهای ضد اسهال وترامادول وقرصهای هندی وشربتهای عطاری هاوتجربه ازدوستان مصرف کننده وارتباط ناسالم باجنس مخالف و....هیچوقت نتونستم مصرفم رو کنترل کنم فقط مصرفم بیشتر وخطرناکتر میشد
پاسخ
خواستم عدم پذیرش را کنترل کنم روز به روز بدتر شدم و بیشتر خسارت زدم خواستم....

ما همیشه یک فکر داریم که!! بعدا خوب میشم و این بزرگترین مصیبت در بهبودی است .نباید وقت را هدر بدهیم مثل مشکلا مواد که همیشه در ترک بودیم ولی در حال مصرف.حال امروز هم همین است بعدا حرکت میکنم .انسان روشن بین از مصرف بیشتر نواقص پیشگیری میکندومابا کار کرد قدمها میخواهیم انسانهای روشن بین بشویم پرهیز کردن از مواد و نقص بهتر از کنترل کردن ان است
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان