امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 8 : اصل روحانی تسلیم را چگونه می توان برای از سرراه خداوند کنار رفتن به کار بست
ازسر راه کنار رفتن 

سوال 8 :  اصل روحانی تسلیم را چگونه می توان برای از سرراه خداوند کنار رفتن به کار بست ، تا او بتواند در زندگی ما تأثیر گذارد ؟ 
پاسخ
مثال : وقتی که دعا می کنم که خداوند تنبلی را از من بگیرد و می گویم که دیگر از این نقص خسته شده ام ولی به خاطر حفظ رابطه عاطفی ام به جلسه نمی روم و قدم ها را کار نمی کنم در واقع سر راه خداوند قرار گرفته ام
ترس خود محوری 
خود خواهی  نارضایتی  خود رائی بودن  خود بزرگ بینی از جمله نواقصی هستند که باعث می شوند تا من سر راه خداوند قرار بگیرم
وقتی من صدای خداوند را می شنوم و به ان عمل می کنم  تعبیر نکردن خواست خودم به خواست خدا  جنگ نکردن  دیکته نکردن  تعجیل نکردن  تسلیم اراده خدا شدن  دست از اراده شخصی برداشتن  منطبق نکردن خواست و برنامه ریزی و جدول خودم به جدول و خواست و برنامه ریزی خداو وقتی  در جریان زندگی هستم در واقع از سر راه خداوند کنار می روم و تسلیم می شوم و از او درخواست کرده ام تا در زندگی من تاثیر بگذارد
مفهوم از سر راه خدا کنار رفتن : یعنی اینکه مانعی برای کارهای خداوند نبودن 
 و در جریان بودن یعنی اینکه من سعی می کنم همیشه در وسط قرار نگیرم و در جریان باشم و با اراده او حرکت و تغییر کنم 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان