امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 5 : کارکرد قدمهای قبلی ، چگونه به من کمک کرد تا برای انجام قدم هفت آماده شوم ؟
کارکردقدمهای قبلی دقیقامراوادارکرد تانقش خودم را درمسائل ببینم اشتباهاتم رابپذیرم وبه آنهااقرارکنم وبه این باوربرسم که هرموقع برای کنترل کردن چیزی اقدام میکنم عاجزمیشوم همانطوری که دربرابرکنترل موادمخدر ولذت طلبی ها وخودمحوری هایم عاجز بودم ودرآخرمجبورشدم خودم رابه نیروی برترم بسپارم درقدم هفتم هم متوجه شدم که درموردنواقصم کاری ازدستم برنمی آیدوبایدازنیروی برترم کمک بخواهم وعاجزانه بخواهم تاکمبودهایم رابرطرف کندتابه یک تعادل نسبی درزندگی برسم.درشش قدم قبلی ما توانایی هایمان راهم میبینیم ودرقدم هفتم آنهارا ازصافی رد کرده ورشد میدهیم. قدمهای قبلی نقش زیربنایی دارند وباعث میشوندتا یک بسترمناسب درقدم هفتم برای درخواست برطرف شدن کمبودهای اخلاقیمان فراهم شود.طریقه کارکردن قدمهامنعکس کننده مسیر روحانی وفرآیندبهبودیست که مادرحال طی کردن آن هستیم.قدمهای قبلی همچنین آگاهی بیشتری نسبت به داشتن خلاءها وکمبودهایمان بماداد.پذیرش واجرای اصول روحانی صداقت روشن بینی وتمایل باعث میشود تادریچه افکارمان بازبماند ومابه فروتنی برسیم وزمانیکه فروتن شدیم میپذیریم که بیماریم ووقتی که این راپذیرفتیم اشتیاق وانگیزه بیشتری برای کارکردن قدم هفتم پیدامیکنیم وبه این باورقلبی میرسیم که ماهم بهبودپیدامیکنیم.

کارکردن قدمهای قبلی مراباخودم وخداوندآشتی دادوحال آماده ام تاخداوند تمامی کمبودهای اخلاقی مرا برطرف کند.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 5 : کارکرد قدمهای قبلی ، چگونه به من کمک کرد تا برای انجام قدم هفت آماده شوم ؟ - توسط بهادر ج - 2022/03/08، 07:39 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان