امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1- پول در گروه شما برای چه کاری استفاده می‌شود؟ در ناحیه چطور؟ در منطقه چطور؟
اجاره مکان آب برق گاز نشریات به تازه وارد وپذیراای جهت اطلاع رسانی در مورد NAبه عموم ودسترسی به معتادانی که امکان شرکت درجلسات را ندارند مانند بیمارستان‌ها و زندان‌ها و برای توسعه تولید ترجمه و توزیع پیام ما به صورت کتبی و گرد هم آوردن اعضأ ما در محیط های خدماتی که متعهد به دیدگاهی بر گسترش پیام ما به کسانی که در سراسر دنیا به آن نیاز دارند هستند؛ همه اینهاجهت حمایت از هدف روحانی NAکه رساندن پیام به معتادانی است که هنوز در عذاب می‌باشند ‌‌؛ فرق بین وظیفه و مسئولیت وظیفه:آنچه که در اساس نامه است و من انجام می‌دهم ولی مسئولیت:من وظایف را دلسوزانه انجام بدهم مثلٱ گرداننده می آورم سئوال کنم که در این فصل در این جلسه خدمت گزار نشستی یا عضو ان جی او های دیگر نیستی‌؛یا سخنران به همین شکل؛ در ناحیه خدمت رسانی به گروها برگزاری همایش و کمیته فرعی منطقه برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ساختاری برای تمامی نواهی در خدمات جهانی آمریکا کانادا هلند ایران هند ترجمه کتاب‌های NAبرگزاری همایش منطقه ای توسعه NA
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 1- پول در گروه شما برای چه کاری استفاده می‌شود؟ در ناحیه چطور؟ در منطقه چطور؟ - توسط ali.m - 2021/12/07، 07:10 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان