امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1- پول در گروه شما برای چه کاری استفاده می‌شود؟ در ناحیه چطور؟ در منطقه چطور؟
Heart 
سوال 1- پول در گروه شما برای چه کاری استفاده می‌شود؟ در ناحیه چطور؟ در منطقه چطور؟
پاسخ
گروه: كرايه مكان برگزاری جلسه، خريد نشريات و چيپ و سكه، ميز و صندلی، شمع وكيک، پذيرايی، پس انداز و اعانه به كميته شهری، برگزاری جلسه باز، خريد وسايل مورد نياز برگزاری جلسه و نسبت به نياز گروه وسايل گرمايشی و سرمايشی، كارگاههای كه در داخل جلسه برگزار می گردد، تولد گروه، گرفتن كپی، كتاب برای جلسه و كمک به جلسات تازه تاسيس
كميته شهری: اجاره مكان برگزاری جلسه، نيازهای كميته های فرعی و مسئولين اداری (تنخواه و هزينه های ماهيانه شامل تايپ، پرينت،كپی) پذيرايی و اعانه به خزانه ناحيه
ناحيه: در ناحيه هم مانند كميته شهری می باشد ولی با اين تفاوت كه ناحيه كميته نشريات ندارد(حقوق كارمند خاص، كارمند انبار)
منطقه: مانند ناحيه نيازهای كميته ها و مسئولين اداری، اجاره مكان، برگزاری همايش، چاپ پيام بهبودی، اعانه به خدمات جهانی، هزينه های فكس و تلفن و هماهنگی بين نواحی . دفتر مرکزی و هزینه های ان
خدمات جهانی: پس از انجام كارهای قبلی كه گفته شد ترجمه و چاپ نشريات به زبانهای مختلف، برگزاری كارگاه در كشورهای ديگر، ارسال پيام به سراسر دنيا، ضرب چيپ وسكه، حمايت از كنفرانس خدمات جهانی، اعانه به خدمات جهانی و استخدام كارمندان خاص و پرداخت حقوق آنها، كمک به كشورهای ديگر و كمک به گروههای تازه تاسيس
پاسخ
اجاره مکان آب برق گاز نشریات به تازه وارد وپذیراای جهت اطلاع رسانی در مورد NAبه عموم ودسترسی به معتادانی که امکان شرکت درجلسات را ندارند مانند بیمارستان‌ها و زندان‌ها و برای توسعه تولید ترجمه و توزیع پیام ما به صورت کتبی و گرد هم آوردن اعضأ ما در محیط های خدماتی که متعهد به دیدگاهی بر گسترش پیام ما به کسانی که در سراسر دنیا به آن نیاز دارند هستند؛ همه اینهاجهت حمایت از هدف روحانی NAکه رساندن پیام به معتادانی است که هنوز در عذاب می‌باشند ‌‌؛ فرق بین وظیفه و مسئولیت وظیفه:آنچه که در اساس نامه است و من انجام می‌دهم ولی مسئولیت:من وظایف را دلسوزانه انجام بدهم مثلٱ گرداننده می آورم سئوال کنم که در این فصل در این جلسه خدمت گزار نشستی یا عضو ان جی او های دیگر نیستی‌؛یا سخنران به همین شکل؛ در ناحیه خدمت رسانی به گروها برگزاری همایش و کمیته فرعی منطقه برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ساختاری برای تمامی نواهی در خدمات جهانی آمریکا کانادا هلند ایران هند ترجمه کتاب‌های NAبرگزاری همایش منطقه ای توسعه NA
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان