تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 81: ارزش های مورد قبول من چه می باشند ؟ خود را در زندگی به کدامیک متعهد ......
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 81:   ارزش های مورد قبول من چه می باشند ؟ خود را در زندگی به کدامیک متعهد می بینم ، چگونه ؟ 
دعا کردن و دوست بودن با نیروی برتر  نیاز به راهنما و ارتباط و اعتماد به او  مسیر روحانیت  خدمت و احترام به دیگران  شرکت مرتب در جلسات علیرغم هر سن پاکی  شناخت از خودم کار کردن و پول در اوردن  مورد اعتماد دیگران بودن  حفظ پاکی و بهبودی  اشتی دادن و صالح بودن حفظ گمنامی  اصول برنامه در غالب قدم ها و سنت ها - ایمان، تعهد، صبر، تمایل به تغییر، عشق، محبت، تواضع و فروتنی، خوش‌اخلاقی، شوخ‌طبعی، با داشته‌های خود ساختن، مهربانی، امیدواری، امانت‌داری، یک رنگ بودن، توکل به خدا داشتن، ملاحظه‌کاری، عضو مسوول و سازنده و قابل قبول اجتماع خود باشم، گذشت، بخشش، وفاداری، رعایت حقوق دیگران، سادگی، تسلیم و از بیشتر وقت خود و برنامه‌ریزی هر شب، چیزهایی را که من برای آنها احترام قایل هستم و برای آنها وقت می‌گذارم دوست دارم چون ارزش‌های وجودی من هستند.مثل خدا فکر کردن یعنی فرا گیر بودن
قسمت دوم سوال : به همه انها متعهدم  سعی کرده ام ان را در اعمال و یا خدماتم نشان دهم چون این ارزشها را خودم انتخاب کرده ام و انها را دوست دارم و برایم کار می کند