تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 80: به کدامیک از اهدافم دست پیدا کرده ام ؟ آیا هدفهای دیگری دارم که بدنبال تحقق
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 80:  به کدامیک از اهدافم دست پیدا کرده ام ؟ آیا هدفهای دیگری دارم که بدنبال تحقق آنها باشم ؟ آنها چه هستند و من چه اقدامی برای تحقق آنها می کنم ؟ 
پاک ماندن از مواد مخدر و سیگار و روابط ناسالم -از نظر روحانی رشد کردم و آرزوی پاک ماندن برایم محقّق شد. رشد روحانی، رسیدن به تعادل و انسانیت، به دست آوردن شغل مناسب، داشتن رابطه‌ های سالم با خانواده و اجتماع ، عوض کردن باورهای قدیمی، شناسایی احساساتم، کم کردن نقایص و ترس‌هایم، به کار بستن خود برای خدمت و ایثار، اعتماد به نفس پیدا کردن، برطرف شدن نیازهای روحانیم و سوالات ذهنم، کارکرد قدم‌ها  سنت ها و مفاهیم و در میان گذاشتن آنها، رعایت اصل روحانی مشورت و استفاده بهینه از امکانات.
هدف های دیگر 
 علاوه بر گسترده کردن روابط و افزودن مادیات برای تامین زندگی خود و خانواده تغییر دادن کامل طرز تفکر قبلی و باور ها و اعتقاداتی که برایم کاربرد ندارد ابزار دست خدا بودن  و ارمانهای معنوی