تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 78:ایمان و اعتقاد من به نیروی برتر چگونه رشد کرده است ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 78:ایمان و اعتقاد من به نیروی برتر چگونه رشد کرده است ؟
نوشتن قدم 4و خواندن ان خود نشانه بزرگی از رشد ایمان من نسبت به نیروی برترم است  وقتی تمام درون خود را شکافتم و نوشتم و موشکافانه خود را بررسی کردم نشان داد که ایمان من رشد کرده است  این بار به راهنما نزدیکتر شدم  جلسات برایم رنگ و بوی دیگری گرفت  دیدن اتفاقات و شواهد و معجزاتی که در زندگی خودم و دیگران اتفاق افتاد باعث تغییر در افکار من شد و همین موضوع ایمان من را افزایش داد امروز نیروی برتر را به عنوان منبع اصلی و پر قدرت در زندگیم احساس می کنم - با توجه به اصول روحانی توانستم که استقامتم را برای ماندن در برنامه‌ی بهبودی توسعه دهم، در تمام مسایل حضور خداوند را احساس و به حضورش یقین پیدا کردم. حضورش برای رشد و بالندگی زمان مناسب را در اختیارم قرار داد به تدریج با مواجه شدن با شواهد عینی به باور رسیدم و پس از این‌که یقین من کامل شد، آهسته به ایمان رسیدم و از سر راه خداوند کنار رفتم و اجازه‌ی حضور در زندگی‌ام را به او دادم و این عاملی برای رشد من بود. وقتی خداوند را کارگردان اصلی زندگی‌ام پذیرفتم به تدریج نیازهایم برآورده شد و هر آنچه را که خواست او بود در زندگی به اجرا گذاشتم و ایمان من رفته‌رفته فزونی یافت.