تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 75: من چه نکات مثبت یا کیفیت هایی دارم که خودم آنها را می پسندم ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
" داشته ها " 

سوال 75: من چه نکات مثبت یا کیفیت هایی دارم که خودم آنها را می پسندم ؟ که دیگران انها را می پسندند ؟ که برای من کار می کنند ؟ 
خدمت گذار صادق و مورد اعتماد بودن  در مقابل دیگران طبق سنت 3 عمل می کنم  خیانت نمی کنم  مزاحم دیگران نیستم  حفظ گمنامی و اسرار کسانی که به من اعتماد می کنند  رضایت خانواده  خوش برخوردی و خوش حسابی  نتعهد نسبت به ارزشها  شکر گذار و قدر شناس هستم  خودم را به دیگران تحمیل نمی کنم  روابط عمومی دارم و با دیگران در ارتباط هستم  به رانده شده ها احساس امنیت می دهم - تمام نکاتی که وقتی به آن‌ها فکر می‌کنم به رضایت درونی می‌رسم، مثل: مسوولیت‌پذیری، امانت‌داری، ، مشورت کردن، نظم، ملاحظه‌کاری، خوب ارتباط برقرار کردن با مردم، امیدوار بودن و روحانیت که با قرار گرفتن در مسیر بهبودی هر روز بیشتر از دیروز خواهد شد.
پیام سوال :کارکرد بخش داشته ها باعث می شود تصویر کاملی از خود به دست اوریم و فقط به بدیها و نقص های خود نپردازیم و باعث می شود همیشه دوجانبه خودم را ببینم