تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 22 : چه شواهدی دارم که نیروی برتر در زندگی من کاربرد دارد ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 22 : چه شواهدی دارم که نیروی برتر در زندگی من کاربرد دارد ؟
با سلام....
کارهایی را که هیچوقت نمیتوانستم بدرستی انجام بدم امروز نیروی برتر انجامشان را برایم راحتر کرده-وقتی از رنجشهایم و نقش خودم صحبت میکنم-شهامت بازگو کردن افکار و احساساتم را پیدا کردم-امروز اگر سالمتر زندگی میکنم انسانهای زیادی در آن دخیل هستند-امروز وقتی پا روی وجدانم میگذارم امکان ندارد درد نکشم-تمام تغییر و تحولاتم از نجنگیدن با دیگران-تمایلاتی که برای انسان بهتری بودن در من شکل گرفته-شادی و نشاط حاصل از گذشت-اینکه اگر درد میکشم یعنی دارم اصولی را نادیده میگیرم-درکی که نسبت به زندگی خودم و دیگران پیدا کردم-غرق نشدن در آینده نا معلوم-رها کردن این مسئله که فرزندان و همسرم حتما باید از من حساب ببرند-پذیرفتن اینکه سلامت عقل ندارم-اینکه منهم یک انسانم اگر اشتباه کردم خودم رو سرزنش نکنم-مشکلات و وظایف خودم را گردن نیروی برتر نیاندازم-اینکه خیلی از معتادان متاسفانه از دنیا رفته اند ولی من هنوز زنده ام-جهان بینی ام امروز کلی تغییر کرده-ارزشهای پوسیده گذشته امروز برایم ضدارزش شده وووووووووو
در کل هرآنچه که بودم را با هرآنچه که هستم را با هم مقایسه میکنم همگی نشان از کارآمدی نیروی برتر در زندگیم میباشد.

خدایا سپاسگزارم.