تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 20 :ایا یک نیروی برتراز خودم میتواند به من کمک کند تا پاک بمانم : چگونه ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 20 :ایا یک نیروی برتراز خودم  میتواند به من کمک کند تا پاک بمانم : چگونه؟
با سلام....
بله حتما اما چگونگی آنرا چگونگی تسلیم و فروتنی و روشن بینی و باور و ایمان من نسبت به نیروی برتر استکه مشخص میکند.
پاکی یعنی پرهیز ولو بدون رضایت خودم.اعتیاد فقط مصرف مواد یا یک رفتار خاص نیست که با قطع مصرف تمام شود.باید نیروی برتر را باور کنم تا برایم کار کند.
مثلا بازبینی چیزهایکه در قدم یک نوشتم و ببینم کدام شان دوباره عود کرده روی آنها متمرکز شوم و از راهنما کمک بگیرم.همیشه به خاطر داشته باشم چند دوره انتقال و دریافت قدمها یا سنتها یا رزومه خدماتی بلند بالا نمیتواند تضمین کننده این باشد که برای همیشه پاک میمانم بلکه همیشه باید مثل تازه وارد عمل کنم تا کمک پذیر باقی بمانم تا خودم نیروی برتر خودم نشوم.

این سوال میخواهد این روشن بینی را به من بدهد که مادامیکه از بیماریم لذت میبرم و آنرا در صندقچه اسرارم مخفی کرده ام نیروی برتر نمیتواند به من کمک کند.
مثال:وقتی درگیر یک رفتار ناسالم میشوم خودم میدانم که کارم درست نیست ولی هر چه زور میزنم نمیتوانم آنرا قطع کنم درد میکشم و وقتی تمایل پیدا میکنم که از راهنما کمک بگیرم تازه متوجه میشوم که نیروی برتر چقدر قدرتمند است.