تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال32 : آيا نياز ديگران را در نظر ميگيرم؟ در نظر نگرفتن نياز ديگران چه اثري بر روي ر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال32 : آيا نياز ديگران را در نظر ميگيرم؟ در نظر نگرفتن نياز ديگران چه اثري بر روي روابطم گذاشته است؟
بستگی به حالم داردهرجاکه به نفع من باشد نیاز دیگران رادرنظرمی گیرم، هرجا که لذت جویی وخودمحوری باشدوبه نفع من نباشدخیر.
همیشه همه چیز رابرای خودم می خواهم ونیازهای خودم رادرنظرمی گیرم و دوست دارم من همیشه طراحی کنم.
دراین حالت ها همیشه باعث رنجش دیگران می‌شوم همیشه فکر می کنم نیازخانواده فقط مالی است وغافل ازاین هستم که نیاز عاطفی هم لازم است.
در اکثر مواقع نیاز دیگران را درنظر نمی گرفتم  دیگران ابزار کار من بودند برای رسیدن به خواسته هایم و اگر مانع می شدند به هر نحوی انها را کنار میگذاشتم  بعضی مواقع وقتی به چهره خانواده ام یا دوستان نزدیکم را نگاه میکنم متوجه میشوم که انگار به اندازه سالهای زیادی از انها دورم چون نیازها و احساسات انها را نادیده گرفته ام  گاهی اگر برایم منافعی داشته باشد به بهترین شکل نیاز انها را در نظر میگیرم -
تاثیرات : دور شدن 
 بی تفاوتی و بی اهمیت بودن  لذت نبردن از رابطه ها و این اطرافیان من را دچار نداشتن امنیت احساسی و عاطفی و مالی از سوی من میکرد و روابطم را از دست می دادم