تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 29 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي براي من در خانواده شده بود؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 29 :  اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي براي من در خانواده شده بود؟
درگذشته مشخص است که هیچ کسی تحمل من رانداشت.دربهبودی هم بیماری من یعنی رفتارهای خودمحورانه ام،خشم، توقع،عدم پذیرش وغیره باعث شده که من درگیری لفظی پیداکنم، وازدیگران وخانواده دورشوم ،هرازگاهی خلا عاطفی دارم.

درگذشته بی آبرویی درست می کردم، آنهاهم درمقابل به من سرویس نمی دادند، امروزهم مشکلاتم باعث شده که من به نوعی از خانواده ناراضی شوم، یاهردوناراضی باشیم، امروز هم گاهی اوقات سخت میتوانند خانواده مراتحمل کنند یامن خانواده را.
روابط من با خانواده تحت تاثیر بیماری بود و عشق و محبت واقعی در بین من و خانواده جایگاهی نداشت طرد شدم و گاها حتی از من خواسته شد به کار خودم مشغول شوم و با انها رابطه نداشته باشم  همیشه به جای کمک کردن به خانواده برای انها دردسر درست میکردم و به انها خسارت میزدم  از مشکلات انها خبر نداشتم و فقط انها را به شکل فیزیکی میدیدم  خانواده من از رفتارهای من گیج و حیران شده بودند و تمام توان خود را برای مقابله با من بکار برده بودند و نتیجه ای نگرفته بودند و سپس در نهایت من را  رها کردند  امروز هم گاهی به واسطه بیماری اعتیاد رفتارهای انجام میدهم که ذهن خانواده ام را معطوف به گذشته ام می کنم