تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوال 28 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي در محل كار يا مدرسه براي من شده بود؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سوال 28 :  اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي در محل كار يا مدرسه براي من شده بود؟
درزندگی فعلی ام خشم من باعث می‌شود که با بعضی ها درگیری لفظی پیدا کنم که از جایگاه خود خارج می‌شوم، ودررابطه مالی و اجتماعی ام تاثیر می گذارد، درکل آرامش من بهم میخورد،دراین شرایط هم به خودم ودیگران خسارت میزنم.

نسبت به زندگی دلسرد میشوم همین احساس ها باعث می شود واکنش نشان دهم گاهی دردرون خودم می ریزم وغرورم اجازه نمی دهدکه انها راتخلیه کنم.
در محل کار : پیرو یک سری اعتقادات پوچ و باورهای نادرست اعمالی را انجام می دهم که نهایتا منجر به اخراج و یا از دست دادن و یا موفق نبودن در کار می شود  درگیر شدن با همکاران  رفت امد بدون نظم و هرج و مرج درست کردن  دخالت در امورات همکاران  فرار از مسئولیت  دنبال جایی دیگران بودن  نداشتن تعادل در روابط با همکاران و یا صاحب کار  کنترل همکاران  خودمحوری و وظایف را به درستی انجام ندادن  در این قسمت نیاز است که به عجز و اشفتگی و ناتوانی و غیر قابل اداره بودن خود در کار اقرار کنیم تا بنای توانمندی کاری خود را دوباره با اعتقادات و انگیزه های درست بسازیم
در مدرسه :در مدرسه هم پیرو قوانین خود بودیم و ناسازگاری می کردیم و به معلمین و ناظم و بقیه احترام نمی گذاشتیم و عاقبت هم در تحصیلات موفق نبودیم و حتی امروز هم در مدرسه 
NAهم دانش اموز خوبی نیستم  قدم ها را درست کار نمی کنم و با راهنما ناسازگاری می کنم و اعتقادات بیمارگونه خود را دنبال می کنم
اما باید بدانم این برنامه مدرسه نهای من است و من باید بنای دانش و یادگیری خود را در این مدرسه تمرین کنم تا زندگی من در قسمت کسب دانش لازم برای زندگی قابل اداره شود