تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوالات برای اعضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سوالات برای اعضا

موضوع‌ها

1. 1. چند تفاوت بینِ گمنامیِ شخصیِ سنت یازدهم و اصلِ گمنامی، آنطور که درسنت ......... (0 پاسخ)
  2. 2-درجلسات، از چه راه هایی اصولِ را به شخصیت ها ترجیح می دهم؟ .................... (0 پاسخ)
  3. 3. وقتی نسبت به شخصِ دیگری احساسِ شدیدی دارم، چه خوب و چه بد، چگونه ترجیحِ اصول... (0 پاسخ)
  4. 4. آیا بعضی اوقات ،تمایلم برای احترام گذاشتن به اعضای قدیمی تر ،برروی چگونگی ..... (0 پاسخ)
  5. 5. تحتِ چه شرایطی یا در چه زمانی با اصلِ گمنامی کشمکش پیدا کرده و مشکل می توانم... (0 پاسخ)
  6. 6. آیا به محرمیتِ جلسات احترام می گذارم؟ آیا مشارکت نمودنِ آنچه که دریک جلسه..... (0 پاسخ)
  7. 7. درچه زمانی مشکل می توانم با ازخودگذشتگی خدمت کنم؟ آیا برای موفقیت های ......... (0 پاسخ)
  8. 8. خدمتِ فروتنانه چگونه می تواند به من فرصت دهد تا آزادی از غل و زنجیرِ نفس....... (0 پاسخ)
  9. 9. آیا اعضایی که درحینِ خدمت مرتکبِ اشتباه شده و یا نمی توانند کاری را ........... (0 پاسخ)
  10. 10. چطور می توانم، سپاسگزاری یا قدردانیِ ام را به خاطر وجودِ عضوِ دیگری )......... (0 پاسخ)
  11. 14. برای جامۀ عمل پوشاندن به اصول این سنت, چه کارهای دیگری می توانم انجام دهم؟.... (0 پاسخ)
  12. 11. تمرینِ گمنامی چگونه کمک می کند وحدتِ NA را پرورش دهم؟ اتحادِ NA چگونه به ..... (0 پاسخ)
  13. 12. این سنتها چگونه کمک می کنند مفهوم گمنامی را درک کنم؟ گمنامی چگونه کمک ........ (0 پاسخ)
  14. 13. رابطه ای را که بین این سنت و یک یا چندی از دوازده قدم وجود دارد, شرح دهید؟ ... (0 پاسخ)