تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوالات برای اعضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سوالات برای اعضا

موضوع‌ها

1. 1- نقش من دربه کار گیری سنت ششم چیست؟ مسئولیت من به عنوان عضویک گروه جهت جلوگیری..... (0 پاسخ)
  2. 2 چگونه نحوه مشارکت واعمال من کمک میکندتا تفاوت بین - NA ودیگر سازمانها شفاف شود؟ (0 پاسخ)
  3. 3 چگونه درک من ازسنت شش بر روی مشارکت من تاثیر میگذارد؟چگونه صادقانه تجربه خود....... (0 پاسخ)
  4. 4 - به عنوان عضو NA باچه نوع ازشهرت برخورد یا ان راتجربه کرده ام؟ (0 پاسخ)
  5. 5- ایاتوسط قضاوت خود ازدیگران منحرف وگمراه میشوم؟قضاوت یا اشتیاق من نسبت به ........ (0 پاسخ)
  6. 6 - ایابه خود اجازه داداه ام تا درامور شخصی خود یا درحین انجام خدمت در NA توسط ..... (0 پاسخ)
  7. 7: ایا از شغل خود یا دستاوردهای شخصی ام یا تعهد خدماتی خود استفاده می کنم تا ....... (0 پاسخ)
  8. 8 الف:آیا از مهارت های حرفه ای خودت جهت خدمت در - NA یا جهت تمایز خودم با دیگران .... (0 پاسخ)
  9. 9: چند مثال بزنید که چگونه این سنت به شما کمک کرده تا پیام رسانی - کنید؟ .......... (0 پاسخ)
  10. 10: این سنت چگونه کمک می کند تا گمنامی را درک کند؟ گمنامی چگونه کمک می کند ......... (0 پاسخ)
  11. 11: پل های ارتباطی بین این سنت باهریک از دوازده قدم را توضیح دهید.این پل های ....... (0 پاسخ)
  12. 12: چه کارهایی میتوانم انجام دهم تا اصول این سنت رابه عملدرآورم؟به کار گیری......... (0 پاسخ)