تالار تبادل تجربه انجمن معتادان گمنام UK

نسخه‌ی کامل: سوالات برای اعضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سوالات برای اعضا

موضوع‌ها

1. 1. من اولين بار پيام NA را چگونه دريافت كردم؟ چه چيز براي گرفتن پيام به من كمك كرد؟ (0 پاسخ)
  2. 2. ارتباط هدف اصلي ما در NA با هدف شخصي من جهت شركت در جلسات و در بهبودي بودن، چيست؟ (0 پاسخ)
  3. 3. به عنوان يك عضو، پيامي كه حمل مي كنم چيست ؟ براي من رساندن پيام شفاف NA به چه..... (0 پاسخ)
  4. 4. زماني كه تازه وارد بودم درك من از رهايي از اعتياد فعال چه بود؟ درك من امروز ...... (0 پاسخ)
  5. 5. سنت پنج چگونه بر حرف و عمل من در جلسات تاثير مي گذارد ؟ رفتار من حاوي چه پيامي است (0 پاسخ)
  6. 6. زماني كه مشاركت مي كنم، چگونه تجربه شخصي خود را با پيام كلي NA ربط ميدهم ؟ ....... (0 پاسخ)
  7. 7. آيا جهت به مشاركت گذاشتن چالش ها و مشكلات خود ترديد دارم؟ زماني كه يك عضو......... (0 پاسخ)
  8. 8. هنگام رساندن پيام چگونه مي توانم بيشترين تاثير را بگذارم؟ چه كارهايي كه تا به .... (0 پاسخ)
  9. ٩. چه زمانهايي احساسات و عقايد من ، سد راه پيام رساندن يا پيام گرفتن من مي شود؟ ..... (0 پاسخ)
  10. 10. آيا باورهاي شخصي من با پيامي كه مي رسانم، ادغام ميشود؟ آيا باورهاي شخصي ......... (0 پاسخ)
  11. 11. فضاي بهبودي به چه معني است؟ به عنوان عضو يك گروه NA چگونه مي توانم باعث خلق ..... (0 پاسخ)
  12. 12. چگونه يك رفتار سوء استفاده گرانه را تشخيص ميدهم؟ نقش من در مسئوليت جمعي جهت ..... (0 پاسخ)
  13. 13. از چه راههايي ميتوانم پيام NA را برسانم؟ تجربه خود از يكي از موارد كاركرد ....... (0 پاسخ)
  14. 14. اين سنت چگونه به من كمك مي كند تا گمنامي را درك كنم؟ گمنامي چگونه كمك ........... (0 پاسخ)
  15. 15. پل ارتباطي بين اين سنت با هر يك از دوازده قدم را توضيح دهيد؟ اين پل ها چه چيز ... (0 پاسخ)
  16. 16. جهت به اجرا در آوردن اصول اين سنت، چه كارهايي مي توانم انجام دهم ؟............... (0 پاسخ)