انجمن معتادان گمنام UK

در NA توانستم

در NA توانستم

در NA توانستم

در NA توانستم

یک سال پیش از این که به NA بیایم، دیدم به شکل لاعلاجی به شربت سینه معتاد شده ام و روزی شش بطری ۱۱۰ سی سی از این شربت مصرف می کردم. من کمک لازم داشتم، این بود که به سراغ پزشک رفتم، برایم دکسدرین تجویز کرد و امپولی به من زد که سرحالم آورد. چیزی نگذشت که دیدم عملا هر روز دارم به سراغ همین آقای دکتر میروم.این وضع تقریبا هشت ماه ادامه داشت، و من از بابت این اعتبار بسیار خوشحال بودم. تازه از پزشک دیگری هم کدئین می گرفت .. دچار ترس های دیوانه واری شدم و دوباره به مشروب خوردن افتادم. یک با روز کارم همین بود تا بالاخره کارم به تیمارستان کشید. بعد از ترخیص خیال . از شر مواد خلاص شده ام و حالا می توانم مثل دیگران گاهی مشروبی بخورم. ج نگذشت که دیدم این هم از من ساخته نیست. این جا بود که در طلب کمک به NA روی آوردم.
این جا یاد گرفته ام که مشکل اصلی من از موادی که مصرف می کردم نیست بلکه ناشی از شخصیت کج و معوجی است که بر اثر سالها مصرف، و حتی پیشران مصرف، در من شکل گرفته است. در NA توانستم با کمک به دیگران در انجمن، به خودم کمک کنم. این روزها میبینم در زمینه روبه رو شدن با واقعیت در حال پیشرفت هستم و روز به روز دارم رشد می کنم. اکنون دلبستگی های تازه ای پیدا کرده ام که معنایی به زندگی من میدهد، و متوجه شده ام که این یکی از چیزهایی بود که من در مواد مخدر دنبالش می گشتم.

منبع : کتاب پایه انجمن معتادان گمنام

بخش اندیشه ها

 

برای دسترسی به آرشیو صوتی کارگاه های آنلاین برگزار شده ناحیه فارسی زبان UK به لینک زیر در وبسایت معتادان گمنام فارسی زبان Uk مراجعه کنید :

💻https://nafarsiuk.org/list-voise-workshop-virtual-na/virtual-workshop/

تالار تبادل تجربه معتادان گمنام
ناحیه فارسی زبان UK

🌐https://nafarsiuk.org/forum/

در صورت تمایل در کانال واتساپ ناحیه فارسی زبانان UK عضو شوید :
https://chat.whatsapp.com/EWk2CO5SBJY4UeyVxbdFft

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا